TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Banská Štiavnica » Banská Štiavnica » Objekty » Iný komerčný objekt »

HISTORICKY II. podlažný dom zo 16. Storočia – Jána Hollého !!! VYDANE PRAVOPLATNE STAVEBNE POVOLEN

HISTORICKY II. podlažný dom zo 16. Storočia – Jána Hollého !!! VYDANE PRAVOPLATNE STAVEBNE POVOLEN

Popis nehnuteľnosti

!!! POZRITE SI VIDEOPREZENTÁCIU TEJTO NEHNUTEĽNOSTI !!! https://vimeo.com/220473734?utm_source=email&utm_medium=vimeo-cliptranscode-201504&utm_campaign=28749 Ponúkame Vám na predaj historický rodinný dom zo 16. stor s rozlohou 223m2 + klenbové pivnice pod skoro ½ celej stavby. Celková rozloha pozemku je 681 m2. RD sa nachádza vo svahu v blízkosti cestnej komunikácie vedúcej do historického centra mesta. Rodinný dom má nepravidelný obdĺžnikový pôdorys. S dispozičného hľadiska ide o objekt s jednotraktovou rozvinutou trojpriestorovou dispozíciou. Vstup do objektu vedie cez arkádové schodisko so stúpajúcou klenbou ,ukončené zaklenutou podestou. Stĺpiky v podbráni sú vyrobené z jemnozrnového andezitu sivozelenej farby. Pod poschodím pravého krídla domu sa nachádzajú klenbové pivnice, ktorá sa skladajú z troch častí. Centrálny vstup do hlavnej pivnice je riešený polkruhovým portálom z nádvoria. Do dvoch ďalších pivníc sa vstupuje z hlavnej pivnice. Okrem dlhoročnej histórie sú zaujímavosťou tohto domu: kamenné a pieskovcové portály, šambrány, arkádové schodisko, valené klenby a mnoho iných, architektonických prvkov. Tento rodinný dom je klasifikovaný ako Národná kultúrna pamiatka na ktorom bol už ukončený archeologický, pamiatkový a reštaurátorský výskum. Vydané právoplatné stavebné povolenie umožňuje prestavbu domu na penzión. Navrhovaný projekt zohľadňuje vybudovanie až 20 lôžok, 6 luxusných apartmánov resp. 12 samostatných izieb. Kompletná štúdia projektu je k dispozícií v našej realitnej kancelárii. V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás prosím, radi Vám poskytneme bližšie informácie. Cena nehnuteľnosti: 189.000,- EUR !!! Táto nehnuteľnosť je sprostredkovávaná našou realitnou kanceláriou prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta!!! Bližšie informácie Vám poskytne: Mgr. Richard RISCHER - 0905 618 434 For English communication call: 0905 10 49 10 Cena nehnuteľností zahŕňa: • komplexné realitné poradenstvo • províziu pre realitnú kanceláriu • odbornú starostlivosť počas celého obchodného prípadu

Cena: 189 000,00 €

  847,53 €/m2

Kategória: Iný komerčný objekt - Predaj

Lokalita: Banská Štiavnica - Banská Štiavnica
(Iný komerčný objekt - Banská Štiavnica)

Úžitková plocha: 223 m2

Rozloha pozemku: 681 m2

Dátum aktualizácie: 17.5.2019

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

RAJA, spol. s r.o.

Prostredná 33, Svätý Jur
0905 Kliknite TU!

Maklér:

Mgr. Richard Rischer
02/4 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk